Penzion v Jižních Čechách - Gambit ve Strmilově - Apartmány

Penzion Gambit
O penzionu Apartmány Historie Ceník Kontakty
Penzion Apartmán Historie Jídelna Šachy

Lorenzův apartmán

x
Lorenzův apartmán   
Nejpůvodnější obytná část domu. Jeho kapacita je 5 lůžek a 2 přistýlky. Kromě obývacího pokoje s 3 lůžky a 2 přistýlkami a ložnice s 2 lůžky disponuje vlastní kuchyní, chodbičkou, koupelnou a WC.

Radouchův apartmán

x
Radouchův apartmán   
Navzdory historické atmosféře, kterou tomuto apartmánu dodávají dubové trámy z 19. století je tento apartmán velmi moderně vybaven. Tvoří ho pouze velký pokoj a sociální zařízení. Jeho kapacita jsou 4 lůžka a 2 přistýlky.

Podrobnosti o penzionu

Kapacita objektu je standardně 15 - 25, maximálně 34 osob (18 lůžek a 16 přistýlek). Je rozčleněn do 4 apartmánů a dvou ložniček se sociálním zařízením, které lze připojit nejlépe k radouchovu apartmánu nebo k citadele.

V historické části objektu je reprezentativní společenská místnost s krbem, společná kuchyně, gotické WC a sklepení se studnou. Tyto prostory jsou velmi vhodné pro formální společenské akce jako například oslavy, ale používají se běžně i k přednáškám nebo k běžnému přátelskému posezení. Směrem do zahrady je tělocvična, která je vytápěna vlastními krbovými kamny a lze ji používat i jako hrací sál, taneční parket nebo výukovou místnost.

V tělocvičně je ping-pong, k dispozici jsou i dětské hračky a po domluvě lze zapůjčit i dětskou postýlku.

Velmi rozlehlá a členitá zahrada sahá až k řece, kde přímo pokračuje divokou přírodou - lesy a loukami. Řeka je součástí rybářského revíru. Na zahradě je několik hřišť, dětské hřiště s houpačkami a venkovní bazén. Hlavní vjezd do penzionu je hned vedle městského úřadu ve Strmilově z náměstí. Parkovat lze na dvoře i před domem. Náměstí je hlídáno městským kamerovým systémem.

K vytápění se používá pouze dřevo - penzion je vybaven několika krbovými kamny a horkovzdušnými rozvody. Dřevo poskytujeme zdarma. Teplá voda se však ohřívá elektrickými bojlery, stejně tak sporáky ve všech kuchyních jsou elektrické. V penzionu je jedna velká společná kuchyně v historické části domu, dále jsou kuchyně v lorenzově a floriánově apartmánu, kuchyňský kout je v Citadele. Kromě gotického WC v historické části domu je každý apartmán vybaven vlastním sociálním zařízením (záchod + sprcha), v Citadele je navíc velká koupelna se záchodem a s vanou.

Citadela

x
Apartmán Citadela   
Nejluxusnější a zároveň největší apartmán s nádherným vyhledem do krajiny. Je tvořen jedním velkým pokojem, který slouží zároveň jako ložnice (4 lůžka + 4 přistýlky) i obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále dvěma tmavými ložničkami s celkovou kapacitou 5 přistýlek, sociálním zařízení a další samostatnou velkou koupelnou s WC a s vanou. Celková kapacita jsou tedy 4 lůžka a 9 přistýlek.

Floriánův apartmán

x
Floriánův apartmán   
Apartmán s výhledem do zahrady je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi. Je tvořen jednou 2-lůžkovou ložnicí, pokojem se 3 lůžky a 3 přistýlkami, vlastní kuchyní, koupelnou, WC, a chodbou. Celková kapacita je tedy 5 lůžek a 3 přistýlky.